Náš tým

bez názvuJolana Purmannová– hlavní poradce zdravotního poradenského centra . Specializuje se na rozbor na Darkfield mikroskopu a určování patogenů na přístroji F-Scan, odhalování příčin zdravotních problémů,detoxikační techniky, řízené očistné kůry, řízené hladovky ( i u onkologických klientů, pokud to zdravotní stav umožní). Poradce při stanovení nejvhodnějších terapií pro naše klienty.

MUDr. Jaroslav Tvarůžek – primář chirugického oddělení a vedoucí lékař Centra robotické chirurgie, člen americké asociace chirurgů Da Vinci Surgery (www. davincisurgery.com). Specialista na odstraňování nádorů pomocí robotického systému da Vinci, který byl v 90. letech vyvinut v NASA v České republice se s vynikajícími výsledky používá již od roku 2005.

MUDr. Zdena Popelková– všeobecný lékař, specialista v alternativni, celostní a klasické čínské medicíně s 30letou praxí, specialista na léčení v oboru Dr.Jonáše, analýza na Darkfield mikroskopu, analýza na F-Scanu.

Swiss medica – spolupracujeme s touto klinikou, která má zázemí ve Švýcarsku a v Bělehradu. Jde o převratnou metodu tohoto století, kde probíhá absolutní regenerace organismu, odeberou Vaše kmenové buňky z těla, ty se vyčistí, poté se rozmnoží a vrátí zpět do organismu. Tyto buňky si najdou největší zdravotní problém v těle a následně proběhne regenerace a uzdravení. Tato metoda pomáhá při cirhóze jater, při srdečních onemocněních, při obnově nebo regeneraci orgánů, u mozkových onemocnění jako je Alzheimerova nemoc, Parkinsonova nemoc, roztroušená skleróza a další. Tuto metodu můžeme využít i když nejsme nemocní, pro celkovou regeneraci našeho organismu, která náš organismus vnitřně omladí o 15 – 20 let. Nutností je aby klient strávil přibližně 14 dní na klinice v Bělehradu nebo ve Švýcarsku.

Paula Masó y Portabella – specialista na organizaci zdravotní péče. V České republice úzce spolupracuje s významnými státními i soukromými nemocnicemi a klinikami, je také externím manažerem Protonového centra Praha. Ve Španělsku spolupracuje s prestižní klinikou Ruber Internacional Madrid, kde se léčí španělská královská rodina a světové celebrity a úzce spolupracuje s jedinou evropskou pobočkou americké kliniky MD Anderson v Madridu, která je po klinice Mayo uznávaná jako druhá nejvýznamnější klinika na světě v léčbě onkologických onemocnění. Našim klientům se věnuje také jako terapeut.

Dana – One brain – kineziologie, automatická kresba, výklad karet.