F – Scan

IMG_7947F-Scan –  Švýcarský analyzátor možných problémů v lidském těle. Na základě ultra jemných snímačů zachycuje jinak nezjistitelné oscilace v těle. (plísně, viry, bakterie, prvoky, parazity, roztoče..)

Ze získaných výsledků je možno blíže určit možné nemoci nebo poruchy.

Cílem Fscanu je určit patogeny, které nám nezvládá držet imunitní systém a způsobují nám tedy zdravotní problémy nebo by je v budoucnu mohly způsobit.

Není naším cílem zaměřit každý patogen v těle, který se v nás vyskytuje a klientům vytisknout dlouhé soupisy patogenů a tím je i strašit. Naše tělo není sterilní, ani nemůže být .

Některé patogeny v nás nemají skutečně co dělat, tedy se musí razantně vyhubit. U mnoha patogenů stačí jejich ponížení, aby je v organismu podchytil imunitní systém a přestaly nám škodit.

V rámci terapie je potřeba celkově pročistit metabolismus a posílit imunitní systém, aby byl schopen patogeny udržet.

Pokud bychom pracovali pouze na hubení a ponižování patogenů (sice se tímto krokem imunitnímu systému velmi uleví, tedy se i posílí),ale výsledek nemusí být tak efektivní a je zde vyšší riziko, že se patogen opět brzy přemnoží. Z těchto důvodů je důležitá důkladná detoxikace a posílení imunitního systému.

Také je důležité udržovat si i správný životní styl ( v rámci možností každého), aby imunitní systém patogeny udržel v nepřemnoženém stavu a tedy organismus nebyl příliš zatížen.